"Race to survive"

Od výroby až na závodní dráhu

DK Race - Race to survive

Kdo stojí za DK Race?

Jmenuji se Daniel Kička (Denny#58). Závodění se věnuji od svých šesti let. Od dětství mi v závodění byla oporou moje rodina. Největší poděkování patří mému otci, který se mnou byl na všech trénincích a závodech. Byl se mnou, když jsem stál na stupních vítězů, i když se zrovna nedařilo. Od dětství jsem se věnoval motokrosu. Několikrát jsem reprezentoval ČR na závodech Mistrovství světa a Mistrovství Evropy. Později jsem přesedlal na Supermoto, které je mi trochu bližší, protože se zde kombinuje jak motokros, tak silniční ježdění. 
I v Supermotu jsem reprezentoval ČR na Mistrovství světa a Mistrovství Evropy. Aktuálně se se věnuji okruhovému ježdění na silničních motorkách a výrobě kombinéz vlastní značky DK Race, kterou jsem vyvinul na základě svých předchozích zkušeností s kombinézami, ve kterých jsem sám závodil.

Právě díky své mnoholeté kariéře jsem získal zkušenosti, které teď uplatňuji při výrobě své vlastní značky kombinéz DK Race. Vím, jak moc je důležité mít závodní kombinézu, která perfektně padne a bude perfektní ochranou na okruhu i v silničním provozu.