Rukavice

Rukavice jsou jedno z nejdůležitějších vybavení motorkáře. Právě od rukavic se odvíjí celá Vaše jízda na motorce. Naším hlavním cílem je rukavice dělat tak, abychom Vám zajistili tu nejvyšší bezpečnost a maximální pocit pohodlí jak na závodní dráze, tak v běžném provozu

Všechny naše rukavice jsou vyráběny ze dvou druhů kůže - z hovězí nebo klokaní kůže. Na výrobu rukavic používáme výhradně kevlarové nitě, kterými rukavici dvojitě prošíváme.

Aktuálně se věnujeme výrobě třech typů rukavic, díky čemuž si vybere úplně každý. Můžete si vybrat závodní rukavice pro jízdu na okruhu či cestovní rukavice, které Vám zajistí pohodlí na dlouhých cestách. 

Závodní rukavice 

R2S stingray

Rukavice jsou vyvinuty s velkým důrazem na pohodlí, cit a bezpečnost. Vhodné jsou především pro závodníky a pokročilé jezdce. Dostupné jsou v provedení jak z klokaní kůže, tak z hovězí kůže s protektory pošité rejnočí tzv. nesmrtelnou kůží. Vnitřek rukavice je uzpůsobený tak, aby se švy vyhýbaly tlakovým bodům a zajišťovali maximální pohodlí.  


Cena rukavic z hovězí kůže + rejnok vč. designu

5500,- Kč


Cena rukavic z klokaní kůže + rejnok vč. designu

8500,- Kč


Závodní rukavice

Race to survive

Vyvinuli jsme pro Vás závodní rukavice, se kterými se vaše jízda promění v životní závod. Rukavice jsou vyrobeny z hovězí kůže. Mají integrované karbonové protektory, prošívané jsou dvojitými kevlarovými švy, které mají vyšší teplotu tavení, a tak Vás v případě pádu dokonale ochrání.

Naše závodní rukavice vyrábíme vždy s designem na míru zákazníka pro jednotný a dokonalý vzhled s kombinézou.

Cena rukavic včetně designu

3500,- Kč 


Cestovní rukavice

Travel & discovery

Druhým modelem našich rukavic jsou cestovní rukavice, které vyrábíme jak z klokaní, tak z hovězí kůže. U tohoto modelu dbáme především na pohodlí, a proto je rukavice vyrobena ze speciálně upravené hovězí kůže tak, aby byla co nejjemnější, ale zároveň vysoce odolná vůči otěru ve vysokých rychlostech. Pro tento model používáme titanové protektory, které kromě své odolnosti disponují skvělým vzhledem.

Cena rukavic z hovězí kůže

3000,- KčZávodní rukavice

R2S stingray